تا مرز 300 یورو چه گوشی هایی میتونیم بخریم؟

 گوشی های زیر 300 یورو

باتوجه به آخرین تصمیم گیری‌ها در رابطه با واردات تلفن همراه و گوشی موبایل از طرف مسئولین مربوطه، از این به بعد واردات گوشی های بالای 300 یورو در کشور ممنوع شده است و دیگر به آن‌ها ارزی اختصاص نمی‌یابد. با توجه به این مهم، ماریاتل در این مقاله می خواهد برخی از بهترین گوشی های موبایل بازار را که قیمتی کمتر از 300 یورو دارند را به شما عزیزان معرفی کند. با ما همراه باشید.

 

واردات چه گوشی هایی ممنوع شده است؟

باتوجه به قیمت بازار جهانی، متاسفانه دیگر واردات گوشی های پرچم دار معنایی ندارد. چون این گوشی ها معمولا قیمتی بالای 300 یورو خواهند داشت.

 

چه گوشی هایی میتونیم بخریم؟

باتوجه خبر اعلام شده، انتخاب گوشی باید از بین میان رده ای های بازار باشد که در ادامه به معرفی آن ها میپردازیم؛

 

سامسونگ

برند سامسونگ یکی از محبوب ترین برندهای تلفن همراه و گوشی موبایل هوشمند می باشد که در چندسال اخیر گوشی های باکیفیت فوق العاده ای را به بازار معرفی کرده است. سامسونگ سه سری محبوب A، S و Note را به بازار معرفی کرده که با توجه به مصوبه دیروز، امکان واردات سری S و Note وجود ندارد و اما سری محبوب میان رده ای A به بازار تزریق خواهد شد.

از سری A سامسونگ هم می توانید تا مدل A71 را تهیه کنید. که این لیست هم باتوجه به تغییرات قیمت در بازار جهانی، دچار تغییراتی خواهد شد.

 

اپل

باتوجه به قیمت بالای گوشی های موبایل آیفون در بازار جهانی، متاسفانه این برند در لیست وارداتی ها قرار نخواهد گرفت.

 

شیائومی

شیائومی جزو برندهایی هست که در چند سال اخیر توانسته رقابت خوبی را با برندهای بزرگ ایجاد کند و در این راستا گوشی های متنوع و باکیفیت زیادی را تولید کرده است. اگه از سری پرچم دار شیائومی چشم پوشی کنیم میتونیم گوشی های میان رده ای و سری note شیائومی را با کیفیت و کارایی بالا تهیه کنیم.

 

هوآوی

از برند هوآوی هم میتونیم گوشی های سری Y و lite و بقیه گوشی های میان رده ای آن را تهیه کنیم.

 

برندهای دیگر نیز از جمله نوکیا ، الجی ، آنر ، موتورولا و… را نیز می توانیم بیشتر گوشی های آن را به جز پرچمدار‌ها تهیه کنیم. درآخر باتوجه به این طرح ما می توانیم بیشتر گوشی های موبایل برندهای هوآوی ، آنر ، شیائومی ، نوکیا ، الجی و موتورولا را تهیه کنید (به جز پرچم دارها) اما در انتخاب گوشی از برندهای اپل و سامسونگ با محدودیت زیاد و انتخاب کم روبه رو خواهیم شد.

 

شما عزیزان می توانید سوالات و نظرات خود را در کامنت این مقاله با ما به اشتراک بذارید.

 

اینستاگرام ما

superadmin
جولای 6, 2020