شرکت پارسیان باران پردازش هوشمند و ویرا همراه خاورمیانه ، جزو اولین برندهای رسمی واردکننده تلفن های همراه و گوشی موبایل هوشمند پس از طرح رجیستری در ایران می‌باشند که با نام تجاری ماریاتل فعالیت می‌کنند.

باتوجه به پتانسیل‌های متفاوت در مجموعه ماریاتل مانند: حجم بالای واردات تلفن همراه و گوشی موبایل هوشمند ، خدمات پس از فروش منحصر به فرد شرکت ، خرید آنلاین از طریق سایت رسمی ماریاتل ، وسعت ساختار اداری و کادر پرسنلی مجرب و کارآزموده مجموعه ، به جرئت می‌توان گفت که مجموعه ماریاتل جزو بزرگترین شرکت‌های فعال در زمینه واردات و فروش تلفن همراه و گوشی موبایل هوشمند می‌باشد.

هدف مجموعه ما، رضایتمندی مشتری در قبال خریدی آسان ، به‌صرفه و مطمئن از طریق سایت رسمی مجموعه در سراسر نقاط کشور عزیزمان می‌باشد.

ماریاتل برای رسیدن به این مهم بسترهای گوناگونی را مانند: تامین کالای با اصالت ، امکان خرید آسان و ایمن از طریق سایت رسمی مجموعه  و همچنین خدمات پس از فروش منحصر به فرد (15 روز تعویض و 18 ماه گارانتی) را فراهم کرده است تا بتواند گامی بزرگ در زمینه تامین تلفن های همراه و گوشی موبایل هوشمند هموطنان عزیزمان بردارد.

سیاست‌های فروش در مجموعه ماریاتل به گونه‌ای است که مشتری می‌تواند برندهای معتبر گوشی موبایل هوشمند و تلفن های همراه موجود در بازار را باتوجه به رنگ و مدل دلخواه خود، با قیمتی مناسب‌تر و بی واسطه از سایت رسمی مجموعه خریداری کند.

مجموعه ماریاتل این امکان را برای همکاران و عرضه کنندگان عزیز نیز در نظرگرفته است تا بتوانند با درج مشخصات و اطلاعات مجموعه خود در سایت رسمی شرکت ماریاتل ، تلفن همراه و گوشی های موبایل هوشمند را به صورت عمده و با گارانتی شرکت خریداری کنند.

همچنین شما عزیزان می‌توانید با ورود به سایت ماریاتل ، از آخرین قیمت تلفن همراه و گوشی های هوشمند و همچنین اخبار روز تکنولوژی در این حوزه مانند طرح ریجستری و چگونگی انجام آن و….. باخبر شوید.

هدف ما جلب رضایت روزافزون شماست و با استفاده از بسترها و خدمات گوناگونی که در مجموعه ماریاتل برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم ، در تلاش برای رسیدن به آن هستیم.

اینستاگرام ماریاتل