شما عزیزان برای خرید تلفن همراه و گوشی موبایل هوشمند از فروشگاه اینترنتی ماریاتل باید موارد زیر را با دقت مطالعه نموده و سپس نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

ثبت سفارش :

انتخاب کالای مورد نظر باتوجه به تعداد، رنگ و مشخصات قابل انتخاب و اضافه نمودن آن به سبد خود در سایت رسمی فروشگاه اینترنتی ماریاتل .

 

پرداخت وجه سفارش :

کاربران و مشتریان محترم برای پرداخت وجه سفارش ملزم به ثبت نام در سایت رسمی فروشگاه ماریاتل ( وارد کننده رسمی تلفن همراه و گوشی موبایل هوشمند در ایران ) می‌باشند. در صورت ثبت نام، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به وارد کردن اطلاعات خود نمی‌باشید، می‌توانید از مزایای عضویت در سایت از جمله آگاهی از آخرین اخبار ، اطلاعات و پیشنهادهای خرید خوب بهره مند شوید.
با ثبت این اطلاعات کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه اینترنتی ماریاتل ، به فروشگاه اینترنتی واردات رسمی تلفن همراه و گوشی موبایل هوشمند ماریاتل این اختیار داده می‌شود تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط استفاده نماید.

توجه: مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت ماریاتل نمایند. در غیر اینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می‌باشد.

– همچنین کاربران برای خرید از سایت ماریاتل باید دارای سن قانونی (18 سال تمام) بوده و در غیر اینصورت می‌توانند از طریق والدین یا قیم قانونی خود اقدام به خرید از سایت رسمی ماریاتل نمایند.

پرداخت موفق:

پرداخت به معنی انتقال مبلغ پرداختی از درگاه به حساب شرکت می‌باشد. (در زمانهای پرترافیک سایت و سرعت اینترنت پایین امکان برگشت مبلغ پرداختی به حساب کاربران از سوی درگاه پرداخت وجود دارد و در این موارد سفارش مشتری کنسل می‌گردد.)
از اینکه محصول خود را کاملا ایمن و بدون واسطه از فروشگاه اینترنتی ماریاتل (وارد کننده رسمی تلفن همراه و گوشی موبایل هوشمند در ایران) خریداری کردید خرسندیم و برای رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان در تلاشیم.

 

اینستاگرام ماریاتل